Palace do zmage – nočna mora Uniteda v gledališču sanj

Premier Liga 19. Sep 202020:21 > 20:26
Shaun Botterill, Getty Images Sport

Crystal Palace se z Old Trafforda vrača s polno "malho". Vse tri točke jim je zagotovila zmaga s 3:1 proti favoriziranim "vragom".

Prva tekma nove sezone se za Manchester United ni končala po načrtu, saj jih je londonski Crystal Palace doma porazil z 1:3. Hladen tuš so navijači rdečih vragov doćiveli že v 7. minuti, ko je za Londončane zadel Andros Townsend.

Kasneje je zadišalo po enajstmetrovki za domače, a je sodnik po ogledu VAR posnetka odločil, da prekrška nad Paulom Pogbajem ni bilo. V 2. polčasu je Palace igral še nekoliko bolj obrambno, v 71. minuti pa prišel do enqajstmetrovke, potem ko je Victor Lindelöf v kazenskem prostoru igral z roko.

Eksekutor za 0:2 pri ponovljeni enajstmetrovki je bil Wilfried Zaha. Najboljši možen debut za vrage je doživel Donny van de Beek, ki je vstopil s klopi in se med strelce vpisal v 80. minuti. United je napadal za izenačenje, prejel pa še en gol – v 85. minuti je bil spet natančen Zaha.