Cavani in Pogba popeljala United na prvo mesto

Premier Liga 20. Jan 202123:10 0 komentarjev
Edinson Cavani, Paul Pogba

Manchester United je na Craven Cottageu premagal Fulham z 2:1 in izenačil klubski rekord s 17. zaporedno gostujočo tekmo brez poraza.

Fulham, ki ima v tej sezoni le dve zmagi, je presenetljivo povedel v 5. minuti tekme. Zambo Anguissa je s krasno podajo našel Ademolo Lookmana, ki je hitro reagiral in iz bližine zatresel mrežo – 1:0.
United je kmalu prevzel pobudo in pritiskal za izenačenje. V 21. minuti je imel lepo priložnost Bruno Fernandes, ki je streljal s 15 metrov, vendar se je žoga odbila od vratnice.
Le nekaj trenutkov kasneje je United prišel do izenačenja. Žoga se je po predložku od vratarja odbila do Edinsona Cavanija, ki je rutinirano zadel za 1:1.
Že v naslednjem napadu bi Manchester lahko povedel, vendar je Alphonse Areola dobro ubranil strel Bruna Fernandesa z roba kazenskega prostora.