Portugalec posmehljiv do navdušenja igralcev Arsenala

Nogomet 11. Feb 202212:18 > 12:20 0 komentarjev
David Rogers/Getty Images

Po zmagi Arsenala na stadionu Molineux v Wolverhamptonu (1:0) se je oglasil igralec "volkov" in proti ekipi iz Londona poslal nekaj ostrih besed.

Vezist Wolverhamptona Rúben Neves je po sinočnjem porazu svoje ekipe doma s topničarji povedal, da odziv tekmeca pove več kot tisoč besed: “Način, na katerega so proslavljali zmago, vam veliko pove o naši ravni. Tako igralcev Arsenala nisem videl proslavljati že deset let.”

Srečanje je poleg zadetka v prvem polčasu zaznamoval predvsem dogodek iz 69. minute, ko je ofenzivni igralec Arsenala Gabriel Martinelli hkrati dobil dva rumena kartona.

“Slavili so, kot da so osvojili Premier Ligo,” je o srečanju, katerega vrhunce si oglejte spodaj, povedal Neves.