Je to sploh mogoče? Najprej Mount, nato še Onana (VIDEO)

Nogomet 5. Avg 202314:53 1 komentar
Andre Onana

Manchester United je svojo sedmo pripravljalno tekmo začel katastrofalno. Na Old Traffordu sta si proti francoskemu Lensu dve res grobi napaki privoščia dva novinca v rdečem dresu. Kljub temu je United po preobratu slavil s 3:1.

V gledališču sanj je bilo pred tekmo z Lensom zelo svečano. Navijače je pozdravila tudi nova okrepitev, danski napadalec Rasmus Hojlund, nato je bilo vse nared, da se nabiranje kilometrine pred naporno sezono začne.

Rdeči vragi so imeli v 15. minuti izjemno priložnost za vodstvo. V obrambo Lensa je z ostro podajo zarezal Marcus Rashford ter lepo našel Alejandra Garancha, ta pa je kot na pladju podal do okrepitve iz Chelseaja Masona Mounta, ki je začetniško povsem zgrešil žogo in ostal celo brez strela na prazna vrata.

Če ne daš, dobiš. Lens je osem minut kasneje izkoristil nepazljivost novega vratarja Uniteda Andreja Onane, ki je po navodilih trenerja Erika ten Haga stal globoko v igrišču. Igralec Lensa Florian Sotoca je to opazil in z odličnim strelom zadel skoraj s polovice igrišča.

Spomnimo. Tako Mount kot Onana sta se v United preselila v tem poletju. Rdeči vragi so zanju odšteli 117 milijonov evrov.

V drugem polčasu je United popravil vtis iz prvega in s tremi goli, v polno so zadeli Rashford, Antony in Casemiro, slavil s 3:1.