Leeds United do zmage na Craven Cottegeu

Premier Liga 19. Mar 202123:11 0 komentarjev
Patrick Bamford

Nogometaši Leedsa so v Londonu slavili z 2:1 in tako vknjižili 12. zmago v tej sezoni. Fulham je ostal brez pomebnih točk v boju za obstanek.

Pavi so povedli v 29. minuti prek Patricka Bamforda, ki je dosegel 14. gol v tej sezoni. Fulham je izenačil dobrih 5 minut pred iztekom prvega polčasa. Po podaji Lookmana iz kota je zadel Andersen. Leeds je tako v tej sezoni prejel že enajsti gol neposredno iz kota.

V 58. minuti je Raphinha zadel po podaji Bamforda. Slednji je trinajstič v tej sezoni (9 golov, 4 asistence) neposredno sodeloval pri golu na gostujoči tekmi. V tem elementu je 27-letni napadalec najboljši v ligi.

Tekma se je končala z rezultatom 1:2. Fulham je desetič v tej sezoni izgubil na Craven Cottegeu, Leeds pa je prišel do sedme gostujoče zmage in se tako povzpel na 11. mesto.

Fulham ostaja na kritičnem 18. mestu. Njegov zaostanek za Newcastlom znaša 2 točki, ob tem pa imajo Londončani kar 2 tekmi več od srak.