Rdeči vragi končali izjemno serijo Manchester Cityja

Premier Liga 7. Mar 202119:36 0 komentarjev
getty
getty

Nogometaši Manchester Uniteda so na Etihadu slavili z 2:0 in tako končali izjemno serijo Manchester Cityja, ki je pred tem slavil na 21 zaporednih tekmah.

Varovanci Pepa Guardiole so morali prvič po novembru nasprotniku seči v roko. Sinjemodri so bili pred tem neporaženi na zadnjih 28 tekmah!

Rdeči vragi so na Etihadu povedli takoj na začetku tekme. Že v 1. minuti je Jesus v svojem kazenskem prostoru povsem brez potrebe spotaknil Martiala in sodnik je pokazal na belo točko. Enajstmetrovko je realiziral Bruno Fernandes.

Varovanci Oleja Gunnerja Solskjaerja so prednost podvojili na začetku 2. polčasa, ko je po podaji Rashforda zadel Luke Shaw in tako postavil končnih 0:2.

Solskjaer je postal prvi trener Manchester Uniteda v zgodovini, ki je slavil na treh zaporednih obračunih proti mestnemu rivalu.

City ima na vrhu lestvice še vedno debelih 11 točk prednosti pred rdečimi vragi.