Redsi prvič letos niso dosegli zadetka

Premier Liga 30. Dec 202023:35 > 31. Dec 2020 0:13 0 komentarjev
Mo Salah
Peter Powell - Pool/Getty Images

Zadnja premierligaška tekma v letošnji sezoni ni ponudila zadetkov. Liverpool je v Newcastlu iztržil le remi.

Tekma med Newcastlom in Liverpoolom na St. James’s Parku se je končala z rezultatom 0:0.

Najlepšo priložnost na tekmi je imel Mo Salah, ki se je v prvem polčasu znašel sam pred vrati Darlowa, a ga ni uspel premagati.

Varovanci Jurgena Kloppa prvič v letošnji sezoni niso uspeli doseči zadetka, so pa že petič ohranili mrežo nedotaknjeno. Newcastlu je danes to uspelo četrtič.

Pristaši kluba iz Anfielda so lahko zadovoljni samo z dejstvom, da se je po dolgotrajni poškodbi vrnil Tiago Alcantara. Klopp je Špancu namenil 20 minut igre.

Liverpool je sicer ohranil 1. mesto na lestvici, a na vrhu lestvice ima, ob tekmi več, le 3 točke prednosti pred Manchester Unitedom.

Newcastle je z 19 točkami na varnem 14. mestu.