Southampton ugnal Sheffield in se povzpel na 3. mesto

Premier Liga 13. Dec 202014:57 0 komentarjev
Gareth Copley/Getty Images

Nogometaši Southamptona so na svojem St. Mary's Stadiumu kar s 3:0 premagali Sheffield United in tako začasno skočili celo na 3. mesto na prvenstveni lestvici.

Svetniki so na tekmi 12. kroga angleške Premier lige upravičili vlogo favorita in rezila nadigrali v vseh elementih.

Gostitelje je v 34. minuti srečanja v vodstvo po podaji Bednareka popeljal Che Adams, ki je dosegel 4. zadetek v letošnji sezoni.

V 2. polčasu so varovanci Ralpha Hesenhuttla povsem povozili tekmeca. V 64. minuti je podajo Ingsa realiziral Stuart Armstrong. Za končnih 3:0 pa je poskrbel Nathan Redmond s svojim prvim golom v sezoni.

Southampton se je povpel celo na 3. mesto, za vodilnima ekipama pa svetniki zaostajajo le za točko.

Sheffield United ima po 12 krogih zgolj eno točko in je še vedno brez zmage. Chrisu Wilderju se trenerski stolček precej trese.