Tottenham in Manchester City do treh točk

Nogomet 21. Nov 202120:13 0 komentarjev
a
Bernardo Silva je potrdil zmago Manchester Cityja. Foto: AP Photo/Jon Super via Guliverimage

Nogometaši Manchester Cityja so v 12. krogu angleške Premier lige s 3:0 ugnali Everton, Tottenham pa je na domačem terenu zmagal prvo tekmo pod taktirko Antonia Conteja.

Manchester City se je znova približal vodilnemu Chelseaju na tri točke. Meščani so zabili tri zadetke, izjemno lepa sta bila predvsem prva dva. Za gol Sterlinga je fantastično podal Joao Cancelo, drugi zadetek pa je s pravo bombo dosegel Rodri.

Vrhunci tekme Manchester City – Everton:

Več težav je imel Tottenham, ki je po polčasu zaostajal proti Leedsu z 1:0. Zabil je Dan James, nekdanji nogometaš Manchester Uniteda. Varovanci Antonia Conteja so se v drugem polčasu vrnili v igro. Za 1:1 je zadel Pierre Emile Hojbjerg, za zmago Londončanov pa Sergio Reguilon. To je prva zmaga pod taktirko italijanskega strokovnjaka v angleški Premier ligi.