Olimpija brez težav ugnala Škofjo Loko

Prva liga 15. Jun 201710:57 > 11:04
NK Olimpija Ljubljana

Olimpija je včeraj odigrala prvo pripravljalno tekmo pred začetkom nove sezone. Prvič je na klopi ljubljanske ekipe sedel nov trener Igor Bišćan, ki je včeraj pričakovano veliko rotiral. Zmaji so Škofjo Loko ugnali s 4:0.

Olimpija je bila skozi vse srečanje pričakovano boljši nasprotnik, odpor tekmeca pa zlomila šele v drugem polčasu, ko so padli vsi štirje zadetki.

Novi strateg Ljubljančanov Igor Bišćan je pred začetkom drugega dela opravil kar osem menjav, priložnost pa ponudil tudi obema novincema Brkiću in Tomiću. Med strelce sta se vpisala Issah in Eleke, ki sta dosegla po dva gola.

Varovance Igorja Bišćana v soboto čaka odhod na priprave v Lesce, kjer se bodo že prvi dan pomerili z Gorico.

Bišćan je priložnost od prve minute ponudil naslednjim igralcem: Vidmar, Španja, Zarifović, Ilić, Štiglec, Alves, Novak, Miškić, Oduwa, Gajić, Benko. Igrali so še: Šeliga, Bajrić, Ejup, Ćoralić, Brkić, Tomić, Issah, Eleke.