Cracovia brez možnosti proti Mariboru

Prva liga 30. Jun 201821:18 > 21:30
NK Maribor

Nogometaši Maribora nadaljujejo s stopnjevanem tekmovalnega ritma. Vijoličasti so se v Beltincih tokrat pomerili s poljskim prvoligašem Cracovio, ki so ga odpravili s 4:0.

Prvič je bil v kadru Maribora tudi novinec Nardin Mulahusejnović, ki še ni dobil priložnosti za igro. Mariborčani so povedli v 10. minuti. Veliko dela je opravil Martin Kramarič, pod zadetek pa se je po strelu iz prve podpisal Luka Zahović.

Slednji je v 62. minuti s peto zaposlil Gregorja Bajdeta za vodstvo z 2:0. Le minuto kasneje je na 3:0 povišal kapetan Marcos Tavares, končni izid pa je v 84. minuti po podaji Dareta Vršiča postavil Jasmin Mešanović.

Maribor evropsko sezono začenja z obračunom proti Partizaniju iz Tirane, povratno srečanje iz Ljudskega vrta si 19. 7. oglejte v živo na SK 1.