2. SNL: Ilirija "potonila" na prekmurski ravnici

Prva liga 9. Sep 201818:13 > 18:22
NK Beltinci

V srečanju šestega kroga 2. SNL so Beltinci doma kar s 5:1 odpravili Ilirijo. Rumeno-modri so ljubljansko zasedbo strli šele v drugem polčasu.

Potem, ko se je prvi del končal z 1:1, zadela sta za Beltince Jernej Trstenjak in za Ilirijo Jaka Corn, so domači v drugem polčasu povsem zagospodarili na igrišču in zabili kar štiri gole.

Najprej je dvakrat zadel Rok Ropoša, potem pa sta po gol dodala še rezervista Jernej Tkalec in Luka Ciglarič. Slednja sta (oba) zadela le tri minute po prihodu na zelenico. Beltinčani so z novimi tremi točkami skočili na šesto mesto (10 točk), Ilirija ostaja trinajsta (4 točke).

Danes je Tabor Sežana doma s 3:1 premagal Jadran Dekane, Brda pa so doma z 1:3 izgubila proti Radomljam.