Mura še kar narašča

Prva liga 14. Apr 201916:27 > 16:37
Ekipa24.si

Nogometaši Mure so odigrali že peto zaporedno prvenstveno tekmo, na kateri niso prejeli zadetka. V pomladanskem delu prvenstva so prejeli le dva. Prekmurski ponos je na dobri poti proti evropskim tekmovanjem, tudi če bi jim spodletelo v pokalu.

Črno-beli so v tekmo na Areni Z’Dežele vstopili na najboljši možen način ter že v 5. minuti povedli z 2:0. V polno sta merila Alen Kozar v 1. minuti ter Nino Kouter tri minute kasneje.

Rezultat se do zadnjega sodnikovega žvižga ni spreminjal, poleg tega pa so domači srečanje končali z desetimi, saj je Tadej Vidmajer v drugme polčasu prejel dva rumena kartona.

Mura po nedokončanem 27. krogu zaseda četrto mesto, za tretjeuvrščenimi Domžalami zaostaja le za točko. Prihodnji teden Prekmurci gostujejo v Kranju, Celjane pa doma čaka petkov dvoboj z Aluminijem.