Prva liga 31. Maj 202015:43 > 15:52
NŠ Mura

Na zadnji prijateljski tekmi Mure pred nadaljevanjem PLTS je znova v svojem slogu udaril Nino Kouter. Po "raboni" proti Domžalam je tokrat nasprotnikovega vratarja premagal s sredine igrišča.

Ekipa24.si

Nogometaši Mure so v sklopu priprav pred nadaljevanjem sezone včeraj na Fazaneriji za zaprtimi vrati odigrali še zadnjo tekmo in s kar 4:0 ugnali Roltek iz Doba, sicer ekipo iz druge slovenske nogometne lige.

Rezultat prvega polčasa je že v 9. minuti postavil Amadej Maroša. Drugi polčas pa se je začel z evrogolom, saj je Nino Kouter gostujočega vratarja presenetil iz sredine igrišča, takoj po tem, ko je sodnik označil pričetek drugega polčasa.. Do konca srečanja sta se med strelce vpisala še Luka Bobičanec in Kevin Žižek.

Zadetek si lahko ogledate od 0:35 dalje.

V preteklosti je ta isti nogometaš že postregel z izjemnimi zadetki, spomnimo se samo tekme proti Domžalam, ko je postregel z “rabono”.

Črno-beli bodo v petek ob 19. uri z gostovanjem v Kidričevem odprli nadaljevanje sezone v Sloveniji.