Ciper boljši od Slovenije

Prva liga 30. Mar 202120:12 0 komentarjev
AP Photo/str

Slovenski reprezentanti so v Nikoziji pogoreli na celi črti. Pri varovancih Keka ni bilo zaznati prave želje. Ciprčani so zasluženo slavili z 1:0.

Slovenija si na celi tekmi ni priigrala nobene prave priložnosti. Edini nevaren strel proti tekmečevim vratom je sprožil Jasmin Kurtić, a se je v vratih Cipra izkazal Michael.

Ob koncu prvega polčasa je Kurtić slabo odložil žogo za Bajriča, kar so tekmeci dobro izkoristili. Pittas je bil tisti, ki je v nadaljevanju akcije dosegel gol. Ta napaka je bila lep odraz nezbranosti v igri slovenski reprezentance.

S prvim polčasom smo bili povsem razočarani, drugi del igre pa je bil na žalost na še slabšem nivoju. Ciprčani so zasluženo prišli do prve zmage v teh kvalifikacijah.