Olimpija je končno zmagala, zablestel je hrvaški novinec

Nogomet 25. Jan 202216:36 2 komentarja
Dino Skender. Foto: Aleš Fevžer

Nogometašem Olimpije je na četrti pripravljalni tekmi pred nadaljevanjem prvenstva prvič uspelo zmagati. S 3:0 so premagali češkega prvoligaša Slovacko. Dva gola je zabil hrvaški novinec v vrstah Ljubljančanov Ivan Prtajin.

Po porazih z zagrebškim Dinamom z 0:3, Osijekom z 0:2 in madžarskim drugoligašem Haladašem z 2:3 je Olimpija pod vodstvom novega trenerja Dina Skenderja tokrat le prišla do zmage.

Na pripravah v Umagu so Ljubljančani s 3:0 odpravili Slovacko, ki je po prvem delu elitne češke nogometne lige na četrtem mestu.

Za zmago zmajev sta zadela novinec v napadu Olimpije, Hrvat Ivan Prtajin, ki je v polno meril v 17. in 29. minuti, ter bosanski krilni napadalec Almedin Ziljkić, ki je v 66. minuti postavil končni izid.