Škerjanc: Zakaj nadaljevati, če nas tako očitno sabotirajo?

Nogomet 28. Nov 202110:46 > 30. Nov 2021 15:49 2 komentarja

Tabor Sežana je v 18. krogu Prve lige Telemach izgubila proti Aluminiju (2:3) in vpisala že šesti zaporedni poraz ter deveto tekmo zapovrstjo, v kateri niso uspeli vknjižiti vseh treh točk. Goste je močno razburila dosojena enajstmetrovka v drugem polčasu, ki je Kidričanom na koncu prinesla dragoceno zmago. Po tekmi je tako pred mikrofon stopil kar njihov športni direktor Davor Škerjanc, ki je bil neposreden: "Kako se lahko kaj takega zgodi na tekmi z VAR-om. Razmišljamo, zakaj sploh vztrajati, če pa nas tako sabotirajo?"

Izjava športnega direktorja Davorja Škerjanca v celoti:

Končni izid in tri točke Kidričanom je v 72. minuti po uspešno izvedeni najstrožji kazni zagotovil Aljaž Krefl. Oglejte si sporni trenutek, zaradi katerega so bili pri sežanskem klubu tako zelo slabe volje: