Prvi gol Mlakarja v letošnjem letu

Nogomet 25. Jan 202217:27 > 17:30 0 komentarjev

Splitski Hajduk je v tretji pripravljalni tekmi pred nadaljevanjem sezone s 4:2 odpravil hrvaškega drugoligaša Varaždin. Končni izid tekme je postavil slovenski reprezentant Jan Mlakar.

Hajduk, ki je po prvem delu prvenstvene sezone 2021/22 na četrtem mestu, je odigral tretjo pripravljalno tekmo pred nadaljevanjem sezone in prišel do druge zmage. Potem ko je z 2:1 premagal bosanski Široki Brijeg in z 1:1 remiziral proti mostarskemu Veležu, je danes s 4:2 odpravil Varaždin.

Jan Mlakar je na igrišče prišel v drugem polčasu in se v 77. minuti izkazal z zadetkom, s katerim je postavil končni izid. To je bil njegov prvi gol v letošnjem letu.

Slovenski reprezentant je v tej sezoni v 16 prvenstvenih nastopih sicer dosegel šest golov in je drugi strelec Splitčanov za Markom Livajo, ki je zabil 13 golov. Z zadetkom se je hrvaški reprezentant izkazal tudi danes, v polno pa je meril s prostega strela in vnovič pokazal, kaj zna.