Tijanić po vpoklicu v reprezentanco zacvetel

Twitter/NZS

David Tijanić se je po prvem vabilu v člansko izbrano vrsto Slovenije izkazal z novo odlično predstavo. K zmagi Rakowa, ki je bil s 3:0 boljši od Wisle Plock, je prispeval zadetek in asistenco.

Na včerajšnjem prvoligaškem obračunu je Rakow iz Czestochowe doma s 3:0 ugnal Wislo iz Plocka, pri čemer je levji delež prispeval slovenski reprezentančni vezist David Tijanić.

Pri izidu 1:0 je na začetku 2. polčasa najprej lepo zaposlil Marcina Cebulo za povišanje vodstva, potem pa v 66. minuti postavil še končni izid tekme. Z igrišča je odšel v 85. minuti, ko je bilo srečanje že odločeno.

Rakow je po nepopolnem 6. krogu poljskega državnega prvenstva na vrhu skupaj z Gornikom Zabrze. Obe moštvi imata 13 točk.