Nov prekrasen zadetek Messija: Ponovno uživam

Nogomet 24. Sep 202212:06 0 komentarjev

Lionel Messi je vrhunsko formo, ki jo na začetku sezone kaže pri PSG, prenesel tudi v reprezentanco. Pri zmagi Argentine nad Hondurasom s 3:0 je dosegel dva zadetka.

Gavči so na prijateljski tekmi v Miamiju brez težav ugnali Honduras. Za vodstvo je v 16. minuti popeljal Lautaro Martinez.

Lionel Messi je v drugi minuti sodnikovega podaljška prvega polčasa iz enajstmetrovke povišal na 2:0, kapetan argentinske zasedbe pa je z mojstrovino v drugem polčasu poskrbel še za končnih 3:0. Za zvezdnika PSG je bil to že 88 zadetek v državnem dresu.

“Počutim se odlično, drugače kot preteklo sezono. Vedel sem, da bo tako, kot sem že povedal, za mano je bilo težko obdobje, nisem se našel,” je po zmagi v Miamiju povedal argentinski zvezdnik in potrdil, da v tej sezoni ponovno uživa v nogometu.

“Letos je drugače. V klubu se veliko bolje počutim, v slačilnici, s soigralci … Resnica je, da se počutim resnično dobro in ponovno uživam,” je dodal.

Argentina je neporažena na zadnjih 34 tekmah, njen naslednji tekmec bo v torek v New Yorku Jamajka.