Inter s petardo prehitel Napoli

Serie A 3. Nov 201817:02 > 17:05
Emilio Andreoli/Getty Images

Nogometaši Interja so pred svojimi navijači na prvi tekmi sobotnega programa 11. kroga Serie A deklasirali Genoo.

Inter je z učinkovito predstavo na Giuseppe Meazzi in zahvaljujoč boljši razliki v zadetkih v boju za drugo mesto prehitel Napoli, ki je bil prav tako neusmiljen do Empolija (5:1), za katerega je Miha Zajc igral od 67. minute.

Strelske vaje Interja je v 14. minuti začel Roberto Gagliardini, dve minuti kasneje je prednost podvojil Matteo Politano. Na začetku drugega polčasa je bil znova natančen Gagliardini, zanesljivo zmago pa sta nato potrdila še Joao Mario in Radja Nainggolan.

Samir Handanović je celotno srečanje branil mrežo domačih, Rok Vodišek pa je srečanje spremljal z gostujoče klopi za rezervne igralce.

Inter in Napoli imata na drugem mestu 25 točk, tri manj od vodilnega Juventusa.