Dramatičen rimski derbi brez zmagovalca

Serie A 1. Sep 201919:49 > 19:52
Paolo Bruno Getty Images Sport

Lazio in Roma sta si v velikem rimskem derbiju razdelila točko. Dvoboj na Olimpicu se je končal z 1:1.

Roma je povedla z golom Aleksandra Kolarova iz enajstmetrovke. Edin Džeko je pomeri lproti golu, strel je z roko ustavil Sergej Milinković Savić in v 17. minuti je bočni igralec srbske reprezentance volkuljo povedel v vodstvo.

Lazio, ki je bil tokrat v vlogi domače ekipe, je v prvem polčasu kar trikrat zadel okvir vrat. V 59. minuti so sinjemodri vendarle uspeli zadeti, ko je Luis Alberto izkoristil podajo Cira Immobileja.

Lazio je bil bliže zmagi, do konca je še enkrat vratnico stresel Marco Parolo, v samem zaključku tekme pa je bil gol domačih razveljavljen, saj se je v ofsajd zanki znašel Jony Rodriguez.