Gol zabil kar s plastenko v roki

Nogomet 26. Sep 202110:26 0 komentarjev

Čeprav je včeraj svoj prvi gol v majici Milana dosegel predstavnik tretje generacije družine Maldini Daniel, zgodbo večera v Serie A najdemo nekje drugje. Pozornost svetovne javnosti je na edinstven način ukradel Mattia Destro.

Napadalec Genoe je imel sinoči resnično večer navdiha. Njegova ekipa je namreč na obračunu s Hellas Verono že zaostajala z 0:2, dokler ni v 77. minuti Domenico Criscito z bele točke znižal prednost gostov. Nato je na sceno stopil Destro, v 80. minuti poskrbel za izenačenje, pet minut kasneje pa dosegel res bizaren zadetek.

Destro je bil ravno na osvežitvi ob robu igrišča, ko je v 85. minuti žoga zatavala do njega. 30-letnik ni izgubljal časa, žogo je potegnil proti nasprotnikovim vratom in po solo prodoru s krasnim lobom premagal še gostujočega vratarja. Kaj je pri tem tako posebnega? Napadalec Genoe je imel skozi celotno akcijo v rokah plastenko z vodo!

Na koncu tudi ta svojevrsten zadetek napadalca domačih ni bil dovolj za zmago Genoe, v sodniškem dodatku je točko Veroni pristreljal Nikola Kalinić in postavil končni izid 3:3.