Matija Boben izločil Mihajlovića in Arnautovića

Serie A 17. Avg 202111:33 0 komentarjev
Guliverimage

Pokalna tekmovanja slovijo po številnih presenečenjih, kar je včeraj na svoji koži občutil vsak navijač nogometnega kluba Bologna.

Pri italijanskem prvoligašu, ki ga vodi Siniša Mihajlović, je na pokalnem srečanju 1. kroga debitiral avstrijski reprezentant Marko Arnautović in se v 56. minuti vpisal med strelce za znižanje rezultata na 2:5.

Dve minuti pred tem so gostje iz Ternija, za katere je v obrambi vseh 90 minut odigral Kočevar Matija Boben, povedli z na videz neulovljivo prednostjo 1:5. Domači so do konca zabili še tri gole, a Ternane niso ujeli in gostje so presenetljivo napredovali.

“Z vsem dolžnim spoštovanjem do Ternane, ampak tole je sramota, moram se opravičiti navijačem. Ta poraz naj bo naša budilka za nadaljevanje sezone,” je bil po tekmi razočaran srbski strateg na klopi Bologne.

Ternana v letošnji sezoni nastopa v Serie B, potem ko je ekipa iz dežele Umbria lani v svoji skupini Serie C gladko – s kar 22 točkami naskoka – osvojila prvo mesto. Boben se je moštvu pridružil lani, kot posojen igralec Livorna, zeleno-rdeči pa so ga pred novo sezono odkupili.

Ternana se bo v 2. krogu pokalnega tekmovanja pomerila proti Veneziji, za katero nastopa Domen Črnigoj.