Ronaldo potopil Crotone in Juve vrnil v boj za naslov

Serie A 22. Feb 202122:46 > 22:48 0 komentarjev
REUTERS/Ciro De Luca

Nogometaši Juventusa so dobili tekmo 23. kroga italijanske Serie A. Na svojem Allianz Stadiumu so s 3:0 premagali Crotone.

Nogometaši Juventusa so opravičili vlogo favorita proti Crotoneju. Vodilni gol za staro damo iz Torina je dosegel Cristiano Ronaldo, ki je tako zabil že proti 78. ekipi, ki igra v eni izmed petih najmočnejših lig na svetu. V tem elementu je od njega boljši le Zlatan Ibrahimović, ki je zabil proti 79. različnim ekipam iz petih najmočnejših lig.

Portugalec je prednost Jueventusa podvojil ob koncu prvega polčasa in tako dosegel 18. gol v tekoči sezoni Serie A.

Pirlova četa je zmago potrdila v 66. minuti, ko je svoj 4. gol v Serie A zabil Weston McKennie in tako postal naboljši ameriški strelec italijanskega prvenstva vseh časov.

Juve je tako iz 6. mesta skočil na 3. mesto, vodilnemu Interju pa se je približal na 8 točk zaostanka.