Šeško našeškal Wels, dva gola za bike na uvodni tekmi sezone

Nogomet 16. Jul 202119:24 > 19:43 0 komentarjev
Benjamin Šeško je vnovič dokazal, da je velik nogometni dragulj. FOTO: FC Liefering.

Slovenski reprezentant Benjamin Šeško je, po prihodu v RB Salzburg, za bike že na drugi uradni tekmi dosegel dva gola in svoji ekipi pomagal do napredovanja v 1/16 finala pokalnega tekmovanja.

Zasavec je bil posojen v solnograški satelit, drugoligaša Liefering, kjer je mreže nasprotnih moštev tresel kot za stavo, lani pa dobil tudi tri minute v dresu Salzburga.

Za sezono 2021-22 so se pri serijskih avstrijskih prvakih odločili, da mu ponudijo več priložnosti in ga vključijo v načrte za prvo ekipo, kar čudežni deček iz Radeč s pridom izkorišča.

Danes je na srečanju 1. kroga avstrijskega pokala v gosteh proti Welsu priložnost dobil v 43. minuti in kasneje v razmaku petih minut (52. in 56. minuta) dosegel dva zadetka ter rdečim bikom pomagal do zmage 1:4.