Šimundža v 90. minuti do nove zmage

Nogomet 13. Mar 202218:55 0 komentarjev

Kazalo je, da bo Ante Šimundža prvič ostal brez zmage na klopi Ludogorca, a je v 90. minuti prišel do nove zmage. Ludogorec je doma z 2:1 premagal sofijski Levski.

Ludogorec je proti Levskemu vse do 61. minute zaostajal z 0:1, potem pa je prišel do izenačenja. Podajo za gol Brazilca Alexa Santane je prispeval slovenski reprezentant Žan Karničnik, ki je odigral vso tekmo.

Vse do 90. minute je bil izid 1:1, potem pa je Ludogorec v 90. minuti prišel do nove zmage, ko je za tri točke zadel njegov najboljši strelec, Ciprčan Pieros Sotiriou.

Ante Šimundža po šestih tekmah na klopi Ludogorca, na katero je sedel pozimi, ostaja stoodstoten. V prvenstvu je na petih tekmah petkrat zmagal, dobil pa je tudi edino pokalno tekmo, ki jo je do zdaj vodil.

Ludogorec je še naprej čvrsto na prvem mestu najboljše bolgarske nogometne lige. Pred najbližjim zasledovalcem, sofijskim CSKA, ima osem točk prednosti.