Stožice le slab dan, Ronaldo do 64. hat-tricka (VIDEO)

Nogomet 31. Mar 202411:01 0 komentarjev
CR7 Al Nassr

Cristiano Ronaldo se je vrnil v ustaljene tirnice. Na tekmi savdskega državnega prvenstva je za Al-Nassr ob zmagi s 5:1 nad moštvom Al-Tai prispeval tri zadetke.

To je že Portugalčev 64. hat-trick v njegovi, več kot 20 let trajajoči, karieri.

Mrežo nasprotne ekipe je “CR7” tresel v drugem polčasu. Najprej se je na listo strelcev vpisal v 65. minuti, ko je zadel za 3:1, dve minuti kasneje je vodstvo rumeno-modrih povišal na 4:1, bil pa je tudi avtor zadnjega gola na tekmi, ko je v 87. minut na oddaljenejši vratnici pričakal podajo in z natančno meril z glavo.

Očitno je imel Portugalec v Ljubljani na začetku tedna le slab dan. No, mi si še raje predstavljamo, da je slovenska nogometna reprezentance enostavno odigrala popolno.

Al Nassr je v osemnajstčlanski ligi na drugem mestu, kjer bo bržčas tudi zaključil sezono.

Vsi trije včerajšnji zadetki Cristiana Ronalda:

Proti naslovu prvaka nezadržno drvi Al-Hilal, ki ima po 25 krogih kar dvanajst točk zaloge.