Stroj: Haaland zabil več golov kot zbral nastopov

Bundesliga 20. Sep 202110:57 0 komentarjev

Erling Haaland je v 5. krogu nemške Bundeslige nadaljeval svoje neverjeten strelski pohod v dresu Borussie, ko je ob zmagi proti Unionu iz Berlina s 4:2 dosegel dva zadetka.

Za zmago Borussie so zadeli Rafael Guerrero v 10. minuti, Erling Haaland v 24. in 83. ter Marvin Friedrich v 52. minuti, medtem ko sta za Union Berling zadetka dosegla Max Kruse iz najstrožje kazni v 57. in Andreas Foglsamer v 81. miuti.

Osrednji junak Borussie je bil znova Haaland, ki je v prvih petih krogih nemškega prvenstva dosegel že sedem zadetkov, ravno toliko kot prvi napadalec Bayerna Robert Lewandowski.

Za norveškega zvezdnika sta bila to že gola številka 67 in 68 za Borussio, kar pomeni, da je dosegel več golov kot ima nastopov – 68 golov, 67 nastopov.