Tijanić je v Turčiji zadel po dveh minutah

Nogomet 31. Okt 202116:17 0 komentarjev
David Tijanić je prišel do tretjega prvenstvenega gola za Gotzepe. FOTO: Guliverimages.

Slovenski nogometni reprezentant David Tijanić se je v najboljši turški ligi izkazal z golom za Gotzepe pri remiju z 2:2 proti Alanyasporu. Zadel je le dve minuti po vstopu na igrišče.

V 11. krogu turške Super lige je Gotzepe danes gostoval pri Alanyasporu in remiziral z 2:2. Alanyaspor je do 62. minute vodil z 1:0, potem pa je za izenačenje poskrbel David Tijanić, ki je na igrišče prišel vsega dve minuti pred tem. Do konca tekme sta se mreži zatresli še po enkrat na vsaki strani, tako da sta si ekipi razdelili točki.

Gotzepe je po enajstih tekmah pri vsega devetih točkah, kar ga uvršča na predzadnje mesto lige, v kateri je 20 moštev. Alanyaspor je trenutno na visokem četrtem mestu.

Štiriindvajsetletni Tijanić, ki je v Turčijo s Poljske prišel letos poleti, je po enajstih prvenstvenih nastopih za Gotzepe pri treh zadetkih.