Trenutki groze: Zadel in skočil v “prepad”

Nogomet 10. Avg 20268:59 0 komentarjev
Jacy Oliveira
Foto: Profimnedia

Na tekmi 22. kroga brazislke lige (serie A) med Coritibo in Chapecoensejem (2:1) so bili gledalci in nogometaši priča bizarnim prizorom. Branilec domače zasedbe je po zadetku preskočil reklamni pano in padel v jašek, ki vodi do slačilnice.

Branilec domače Coritibe, 29-letni Jacy Maranhão Oliveira, je v 44. minuti domače povedel v vodstvo z 2:0 in med proslavljanjem preskočil ograjo ter padel na stopnice v tunel, ki vodi do slačilnic.

VAR je ugotovil, da je bil gol dosežen iz prepovedanega položaja, zato so nesrečniku zadetek za povrhu vsega razveljavili, a so domači na koncu z zadetkoma Tiaga Coserja in Pedra Roche vseeno slavili. Gol za goste je proti koncu dvoboja prispeval Tulio.

Jacy si je ob padcu poškodoval gleženj, sicer na začetku drugega polčasa poskusil nadaljevati, a ga je le tri minute po začetku drugega polčasa zamenjal soigralec Rodrigo Moledo.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!