Prvih 13 sekund pripadlo Franciji, preostanek tekme pa Italiji (VIDEO)

Nogomet 6. Sep 202421:30 > 22:31 0 komentarjev

Francozi so morali na prvi zadetek v novem ciklu lige narodov čakati le 13 sekund. Takrat je namreč Bradley Barcola ugnal italijanskega vratarja Gianluigija Donnarummo. Vseeno so se na koncu veselili Italijani (3:1).

Derbi prvega kroga novega cikla nogometne lige narodov med Francijo in Italijo je že takoj na začetku upravičil pričakovanja.

V trinajsti sekundi tekme je namreč po napaki Italijanov Bradley Barcola stekel proti vratom Gianluigija Donnarumme in zanesljivo premagal svojega soigralca pri pariškem velikanu.

To je bil prvi gol mladega Barcolaja v dresu francoske članske reprezentance. Na začetku sezone je izjemno vroč: na četrti tekmi je dosegel že peti gol.

Na spektakularen način pa so odgovorili Italijani. Po izjemni kombinaciji Sandra Tonalija in Federica Dimarca je slednji s pravim projektilom ugnal Mika Maignana.

V drugem polčasu so Italijani zadeli še dvakrat za popoln preobrat v Parizu. Davide Frattesi je v 51. minuti zadel za 2:1, Giacomo Raspadori a je v 74. minuti še povišal prednost naših sosedov za končni rezultat 3:1.