Verbič do prvega gola v Grčiji, zadel je za novo zmago

Nogomet 3. Sep 202221:27 0 komentarjev
Benjamin Verbič. FOTO: Guliverimages.

Benjamin Verbič je dosegel prvi gol za Panathinaikos, odkar je pred kratkim prestopil v Grčijo. Zadel je za zmago nad Levadiakosom z 1:0, še tretjo na tretji prvenstveni tekmi v tej sezoni. Do točk sta pomagala tudi Adam Gnezda Čerin in Andraž Šporar.

Benjamin Verbič je sploh prvič zaigral za Panathinaikos od prve minute in že v tretji minuti zadel. To je bil njegov prvi gol v zelenem dresu in, kot se je izkazalo pozneje, tudi edini zadetek na tekmi. Do konca se mreži obeh ekip namreč nista zatresli.

Gol Benjamina Verbiča:

Panathinaikos je v tretjem prvenstvenem krogu še tretjič zmagal, tudi po 270 minutah igre pa ni prejel zadetka.

K uspehom velik delež prispevajo tudi slovenski reprezentanti, ki od letošnjega poletja igrajo v Atenah. Verbič je danes odigral 61 minut, Andraž Šporar in Adam Gnezda Čerin pa 90 minut.