Zadetek s sredine zatresel Italijo (VIDEO)

Nogomet 6. Maj 202315:37 0 komentarjev

Na prvi tekmi 36. kroga italijanske druge lige smo videli visoko zmago Cagliarija in spektakularen zadetek Marca Mancosuja. Perugia je na koncu pojedla kar pet zadetkov, dosegla pa ni niti enega.

Prvi je mrežo domačih zatresel Gianluca Lapadula, nekdanji napadalec Gorice je v polno zadel že v peti minuti. Vodstvo je povišal Paulo Azzi, izid prvega polčasa je z neverjetnim zadetkom s sredine igrišča postavil Marco Mancosu, ki je pred tem podal tudi za prva dva zadetka gostov.

Po podaji Nika Prelca, ki je za Cagliari igral do 74. minute, je na 4:0 povišal Christos Kourfalidis, da je počilo v Perugio pa je v 87. minuti s svojim drugim zadetkom na tekmi poskrbel Lapadula.

Pri Perugii je celotno srečanje odigral Aljaž Struna, a se ni proslavil. Sofascore ga je ocenil z oceno 5,9, Prelec pa je na drugi strani prejel 7,3. Izstopala sta kajpak Lapadula (8,8) in Mancosu (8,2).