Eva Zatkovič odhaja v sloviti Cannes

Odbojka 23. Apr 202116:32 > 24. Apr 2021 11:10 0 komentarjev
Eva Zatković se prvič podaja v tujino. Foto: Klemen Brumec

Dosedanja odbojkarica Calcit Volley Eva Zatkovič bo kariero nadaljevala v Franciji, pišejo na Odbojkarski zvezi Slovenija (OZS). Odlična korektorica bo okrepila sloviti RC Cannes, s katerim je pred leti na zaključnem turnirju lige prvakinj drugo mesto zasedla Tina Lipicer Samec.

Nekdanja odbojkarica ljubljanskega Šentvida in Vitala se je leta 2017 preselila h kamniškemu Calcitu in v treh sezonah osvojila dva naslova slovenskih državnih prvakinj, sploh pri zadnjem v tej sezoni je imela veliko prstov vmes tudi 192 centimetrov visoka odbojkarica.

Zdaj se 20-letna korektorka prvič podaja v tujino. Izbrala je sloviti RC Cannes, 21-kratnega francoskega prvaka.

Ekipa iz Azurne obale se v tej sezoni sicer ni boril za prvaka, imel je kar 28 točk manj kot zmagovalna ekipa Mulhouse in zasedel peto mesto.