Spored in rezultati odbojkarskega SP

Odbojka 6. Sep 202222:30 > 07. Sep 2022 19:53
Delite:
Foto: Jure Banfi

Okroglo 20. svetovno prvenstvo sta od 26. avgusta do 11. septembra gostila Slovenija in Poljska. Nastopalo je 24 ekip.

Finale:

Katovice:

Nedelja, 11. september:

Poljska – Italija 1:3 (22, -21, -18, -20)

Tekma za 3. mesto:

Slovenija – Brazilija 1:3 (-18, -18, 22, -18)

Polfinale:

Katovice:

Sobota, 10. september:

18.00 Poljska – Brazilija
21.00 Italija – Slovenija – tekmo bomo spremljali v živo

Četrtfinale:

Stožice:

Sreda, 7 .september:
Italija – Francija 3:2 (-24, 21, -23, 22, 12)

Slovenija – Ukrajina 3:1 (18, 24, 19, 23)

Glivice:

Četrtek, 8. september:
Argentina – Brazilija 1:3 (-16, 23, -22, -21)
Poljska – ZDA 3:2 (20, 25, -21, -22, 12)

Osmina finala:

Stožice:

Sobota, 3. september:
Slovenija – Nemčija 3:1 (18, 19, -21, 22)
Italija – Kuba 3:1 (21, -21, 24, 18)

Ponedeljek, 5. september:

Nizozemska (7) – Ukrajina (10) 0:3 (-16, -19, -18)
Francija (6) – Japonska (11) 3:2 (17, -21, 24, -22, 16)

Glivice:

Nedelja, 4. september:
ZDA (8)
– Turčija (9) 3:2 (21, 17, -22, -19, 12)

Poljska – Tunizija 3:0 (20, 15, 21)

Torek, 6. september:
Srbija (4) – Argentina (13) 0:3 (-23, -21, -23)
Brazilija (5) – Iran (12) 3:0 (17, 22, 23)

Skupinski del:

Petek, 26. avgust:

Skupina B:

Brazilija – Kuba 3:2 (-31, -21, 16, 17, 16)
Japonska – Katar 3:0 (20, 18, 15)

Skupina C:

ZDA – Mehika 3:0 (18, 20, 12)
Poljska – Bolgarija 3:0 (12, 20, 20)

Skupina D:

Francija – Nemčija 3:0 (22, 26, 24)
Slovenija – Kamerun 3:0 (19, 23, 21)

Sobota, 27. avgust:

Skupina E:

Turčija – Kitajska 3:0 (15, 19, 14)
Italija – Kanada 3:0 (13, 18, 37)

Skupina F:

Nizozemska – Egipt 3:0 (17, 22, 16)
Argentina – Iran 2:3 (22, -31, -18, 32, -19)

Skupina A:

Tunizija – Portoriko 3:0 (19, 17, 20)
Ukrajina – Srbija 0:3 (-26, -21, -20)

Nedelja, 28. avgust:

Skupina B:

Kuba – Katar 3:1 (21, 21, -22, 19)
Brazilija – Japonska 3:0 (21, 18, 16)

Skupina C:

ZDA – Bolgarija 3:0 (20, 23, 24)
Poljska – Mehika 3:0 (17, 14, 19)

Skupina D:

Nemčija – Kamerun 3:0 (28, 14, 19)
Francija – Slovenija 3:2 (21, -22, -23, 32, 7)

Ponedeljek, 29. avgust:

Skupina E:

Kanada – Kitajska 3:0 (23, 21, 21)
Italija – Turčija 3:0 (18, 20, 22)

Skupina F:

Argentina – Nizozemska 2:3 (22, -31, -18, 32, -19)
Iran – Egipt 3:1 (14, 19, -22, 24)

Skupina A:

Srbija – Portoriko 3:0 (24, 21, 16)
Ukrajina – Tunizija 3:0 (21, 19, 15)

Torek, 30. avgust:

Skupina B:

Brazilija – Katar 3:0 (13, 23, 24)
Japonska – Kuba 3:1 (18, -21, 15, 19)

Skupina C:

Mehika – Bolgarija 3:2 (-20, 20, 23, -23, 16)
Poljska – ZDA 3:1 (-23. 21. 19, 21)

Skupina D:

Francija – Kamerun 3:0 (19, 19, 22)
Slovenija – Nemčija 3:0 (16, 22, 17)

Sreda, 31. avgust:

Skupina F:

Argentina – Egipt 3:2 (25, -26, -24, 17, 6)
Iran – Nizozemska 1:3 (-22, 21, -20, -18)

Skupina E:

Kanada – Turčija 0:3 (-23, -23, -17)
Italija – Kitajska 3:0 (14, 10, 14)

Skupina A:

Srbija – Tunizija 3:0 (27, 15, 17)
Ukrajina – Portoriko 3:1 (-24, 19, 16, 19)

V skupini so vse ekipe čakale tri tekme, v izločilne boje so se uvrstili najboljši dve iz vsake skupine in štirje najboljši tretjeuvrščeni. Osem se jih je poslovilo po prvem delu.

Lestvice:

Standings provided by SofaScore LiveScore

Standings provided by SofaScore LiveScore

Standings provided by SofaScore LiveScore

Standings provided by SofaScore LiveScore

Standings provided by SofaScore LiveScore

Standings provided by SofaScore LiveScore

Komentari

Vaš komentar