Krimovke tudi tokrat slabše od Bukarešte

Facebook

Rokometašice Krim Mercatorja so morale v petem krogu Lige prvakinj še drugič priznati premoč Bukarešti, ki je bila tokrat boljša z rezultatom 33:30.

Naše šampionke so tekmo začele slabo, saj so se takoj na začetku znašle v zaostanku 3:0, predvsem po zaslugi odlične nekdanje vratarke Krima Jelene Grubišič. Potem pa so se Krimovke počasi prebudile in do konca polčasa prišle na samo zadetek zaostanka 16:17.

Tudi začetek drugega polčasa je pripadel Krimovkam, ki so celo povedle, vendar veselje naših prvakinj ni trajalo dolgo. Romunke so namreč s trdo in čvrsto obrambo prišle do preobrata in visoke prednosti, ki je nekaj minut pred koncem znašala pet zadetkov. Do konca srečanja so Krimovke to prednost malce stopile in na koncu izgubile s 33:30.

Najboljša strelka pri Krimu je bila Aneta Benko s sedmimi zadetki. Krim z drugim porazom v sezoni ostaja na drugem mestu skupaj z ekipo Nykobinga.