Trebanjci po zmagi še upajo na čudež

Rokomet 13. Maj 202221:05 0 komentarjev
Rokometaši Trima ostajajo drugi.

Rokometaši Trimo Trebnjega so na zaostali tekmi 7. kroga doma premagali Jeruzalem Ormož s 37:28 (16:15). Tako je Trimo na prvih od dveh zaostalih tekem, ki ju mora še odigrati, pričakovano premagal Jeruzalem Ormož in obdržal možnosti, da postane prvak.

Varovanci Uroša Zormana nikakor niso imeli lahkega dela, Jeruzalem Ormož na tekmi sicer ni niti enkrat povedel, a je zagrizeno lovil tekmece. Pri izidu 25:22, je še imel nekaj upanja, a v zadnjem delu tekme popustil, tako da so domači vendarle prišli do zanesljive zmage.

Začetek tekme ni napovedoval, da bi lahko imeli Trebanjci težave. Povedli so s 3:0, nato prednost treh zadetkov držali do izida 9:6, a so nato gosti dosegli tri gole, Denis Škrinjar je izenačil. Do konca polčasa so domači venomer povedli, toda tekmec je vedno izenačil, da pa bil rezultat poravnan tudi ob koncu polčasu, je Ormožanom preprečil zvok sirene, tako da je ob odmoru semafor kazal izid 16:15.

Tudi na začetku drugega polčasa so gostitelji povedli za tri gole, tekmec jih je nato še nekaj časa lovil, po izidu 25:22 pa zaostal in zmagovalec je bil rešen.