Usik se je odpovedal svojim pasovom

SK Fight 26. Jun 202620:47 0 komentarjev
Oleksandr Usyk v Tyson Fury - Heavyweight Boxing
FOTO: Profimedia

Ukrajinec Oleksandr Usik, svetovni boksarski prvak v super težki kategoriji, je napovedal, da se bo odpovedal svojim pasovom, a se ne bo upokojil. Kot sam pravi, bo s tem ponudil priložnost mlajšim boksarjem, da se borijo za naslove svetovnega prvaka. Ukrajinec ima trenutno pasove verzij WBC, WBA in IBF, poroča francoska tiskovna agencija AFP.

Doslej še neporaženi 39-letni boksar je odločitev sporočil prek videoposnetka, ki ga je delil na X.

Videoposnetek je podpisal s sporočilom: “To je dobro premišljena odločitev, za katero sem prepričan, da mi bo odprla nove priložnosti. To ni konec zgodbe. Nadaljevanje je pred nami.”

Usik se je nazadnje boril maja, ko je v 11. rundi premagal nizozemskega kickboksarja Rica Verhoevena.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!