Presenetljiv poraz Jesenic pred domačimi gledalci

Facebook

Jeseničani so pred domačimi gledalci danes nepričakovano izgubili proti drugi ekipi Salzburga,

Potem, ko je na prvi današnji tekmi v ligi AHL Olimpija pričakovano slavila se je nekaj podobnega pričakovalo tudi na malce poznejšem obračunu v Podmežakli, kjer pa se železarjem ni izšlo po načrtih. S 3:1 so namreč izgubili proti 12. uvrščeni ekipi prvenstva.

V prvi tretjini zadetkov nismo videli, potem pa je rdeče v vodstvo popeljal Miha Brus v 28. minuti. Vendar to ni bilo dovolj sledil je preobrat druge ekipe Salzburga. Zadeli so v obdubju manj kot dveh minut, obakrat z igralcem več. V 37. minuti je zadel Emil Quaas, manj kot dve minuti pozneje pa Maximilian Egger.

V zadnji tretjini so domači želeli priti do izenačenja, vendar nikakor niso našli poti do drugega zadetka na tekmi, so pa zato gostje izkoristili prazen domači gol in minuto in šest sekund pred koncem z zadetkom Lukas Kainz.

Jesenice kljub porazu še naprej ostajajo tretje.