Za konec zmaga Fenerbahčeja in gol Mihe Zajca

Uncategorized 26. Maj 201920:13 > 20:13
Twitter

Nogometaši Fenerbahčeja so za konec turškega prvenstva pred domačimi gledalci ugnali Antalyaspor s 3:1. Prvi gol za turškega velikana je prispeval Miha Zajc.

Miha Zajc, ki se je v letošnji sezoni preselil k turškemu velikanu, ekipi Fenerbahčeja je danes dosegel svoj drugi gol v letošnji sezoni. Le tega je zabil že v 13. minuti po lepi podaji Mauricija Isle, nekdanjemu nogometašu Olimpije žoge po podaji Čilenca ni bilo težko pospraviti v prazno mrežo za vodstvo z 1:0.

Antalyaspor je v nadaljevanju tekme sicer izenačil, vendar sta za zmago domačih v drugem polčasu poskrbela Eljif Elmas in Victor Moses. Zajc je igral do 68. minute, ko je svoje mesto na igrišču prepustil Mehmetu Topalu.

Fenerbahče, ki je sezono začel katastrofalno se je v zaključku šele povsem sprostil in bo na koncu 6. mesto na lestvici, zgolj za eno točko pa so ostali brez mest, ki vodijo v Evropo.