Olimpija slavila v Innsburcku!

Uncategorized 11. Jan 201721:50 > 21:58
Facebook

Hokejisti Olimpije nadaljujejo v dobri formi, danes so po izvajanju kazenskih strelov slavili na vročem gostovanju v Innsburcku in domači zasedbi preprečili potrditev uvrstitve v končnico. Spet je bil junak vratar Tilen Spreitzer.

Mladi čuvaj mreže, biser ljubljanskega kluba je spet odlično branil vrata svojega kluba. Ljubljančani so sicer v rednem delu tekme kar trikrat zaostajali, a so vselej pokazali karakter in se vrnili v tekmo.

Prvi gol za Ljubljančane je v 18. minuti prve tretjine ob igri z igralcem več dosegel Guimond. Pred koncem drugega dela igre je na 2:2 izenačil Aleš Mušič, v 6. minuti zadnje tretjine pa je Gabor postavil končni rezultat rednega dela (3:3).

V podaljšku gledalci zadetkov niso videli, zato so sledili kazenski streli, kjer je spet blestel Spreitzer. Ljubljančani so tako vpisali presenetljivo zmago, kljub temu pa so še vedno gladko na zadnjem mestu lige EBEL,