Graz padel v Ljubljani!

Uncategorized 29. Jan 201719:51 > 19:58
Facebook

Ljubljanska Olimpija je vpisala še drugo zaporedno zmago v boju za playoff. Tokrat je v Ljubljani padel Graz 99ers, Olimpija je slavila po zaslugi odlične zadnje tretjine.

V prvi tretjini gledalci niso videli zadetkov, drugo pa so dobili gostje, edini zadetek je padel pet minut pred koncem drugega dela igre, ko je v polno meril Weihager.

Zmaji pa so v zadnji tretjini prikazali fantastično predstavo. Začeli so fantastično in že po treh minutah igre v zadnjem delu vodili s 3:1! Že po 34 sekundah igre je v polno meril Udoč, dobro minuto kasneje je Ljubljančane v vodstvo popeljal Čepon, ob začetku četrte minute pa je Udoč s svojim drugim golom na tekmi Zmaje popeljal do lepe prednosti. Končni rezultat tekme 4:1 je dobre tri minute pred koncem postavil Pešut.