Navijači Dallasa že slavili, nato pa šok

Hokej 23. Feb 20237:09 0 komentarjev
Patrick Kane

Dallas je bil pred domačim gledalci odločen, da prekine slabo serijo, a še petič zapored mu je spodletelo. V dvorani American Airlines smo videli novo presenečenje.

Zvezde so tekmo odlično odprle. V prvi tretjini so prek Tylerja Seguina in Jamieja Benna povedli z 2:0. Ko je na začetku druge tretjine v igri z igralcem več zadel še Jason Robertson, so domači navijači že slavili zmago, a prekmalu.

Chicago Blackhawks, ki jim v tej sezoni nikakor ne gre, so se vrnili in pripravili veliko senzacijo.

V osmih minutah so uspeli izenačiti. Preobrat je začel Max Domi, sledila pa sta še zadeka ameriškega zvezdnika Patricka Kana.

Chicago se ni ustavil niti v zadnji tretjini. Domi je zadel za 4:3, Dallas pa se kljub manjši premoči ni uspel več vrniti.

Zvezde so izgubile še petič zapored, še vedno pa na zahodu zaostajajo le za Vegasom in ostajajo točko pred Winnipeg Jets, ki je prav tako izgubil. Ostal je praznih rok pri New York Islanders.

Los Angeles Kings in Anže Kopitar sta bila prosta, ponovno bosta na delu v noči na petek, ko bodo Kralji gostovali pri New Jersey Devils.