Vrhunski dan za Maxa Verstappna v Kanadi!

Formula 1 8. Jun 201821:36 > 21:44
Clive Mason/Getty Images

Nizozemski dirkač Max Verstappen voznik Red Bulla je bil najhitrejši na obeh petkovih prostih treningih Formule 1 za VN Kanade.

Nizozemski dirkač formule 1 Max Verstappen z Red Bullom je postavil najboljši čas prvega prostega treninga pred nedeljsko veliko nagrado Kanade v Montrealu. Krog na progi Gillesa Villeneuva, dolg 4361 metrov, je premagal s časom 1:13,302. Britanec Lewis Hamilton je bil na drugem mestu 0,088 počasnejši. Tretji je bil Daniel Ricciardo.

Verstappen z Red Bullom je bil najhitrejši tudi na drugem prostem treningu formule 1 pred nedeljsko veliko nagrado Kanade v Montrealu. Drugi čas je postavil Finec Kimi Räikkönnen, ki je bil počasnejši za 0,130 sekunde. Tudi tokrat je bil tretji je bil Avstralec Ricciardo.