Koper vzel točko Trimu

Drugi športi 19. Dec 202021:35 0 komentarjev
RD Koper
RD Koper

V 14. kolu rokometne lige NLB sta se Koper in Trimo Trebnje razšla brez zmagovalca, izid je bil 26:26.

Tekma v Bonifiki je bila zelo izenačena. Trimo je bil na koncu bližje zmagi, vendar so gostitelji z borbeno igro osvojili točko. Trimo zdaj za vodilnim Celjem (13-0) zaostaja za pet točk.

Trebanjci so začeli bolje in v 13. minuti vodili z 9:6. Do konca polčasa je Koper vzpostavil ravnotežje, bil učinkovitejši v napadu in na odmor odšel s prednostjo enega gola (14:13).

Sredi drugega polčasa je Trimo prišel do treh zadetkov prednosti in s takšno razliko vodil tudi še pet minut pred koncem tekme (25:22). Koprčane sta z zaporednima goloma hitro na minus ena približala Pavlović in Smolnik, nato pa je Rašo izkoristil sedemmetrovko za 26:24.

ODLIČNI LOGAR KLJUČ DO TOČKE

Domači vratar Luka Logar je v zadnjih minutah ubranil tri strele gostov, za Koper pa sta v polno zadela Žagar in Breznikar in tako poskrbela za delitev točk.

Pri Kopru je Slatinek Jovičić dosegel 10 golov, za Trebnje je osemkrat zadel Rašo.