Kralji brez Anžeta Kopitarja odpihnili racmane

Hokej 7. Okt 20217:01 > 7:05 1 komentar
Los Angeles Kings so tudi na šesti tekmi zapored ostali brez zmage. Foto: Guliverimage

Hokejisti Los Angeles Kings so na svoji šesti pripravljeni pred sezono NHL po velikem preobratu s 6:3 premagali Anaheim Ducks.

Po dveh bolečih porazih proti Vegasu in Arizoni (4:0 in 4:1) so imeli v noči na četrtek več razloga za veselje, saj so s 6:3 premagali racmane iz Anaheima. Kralji, ki so tokrat igrali brez kapetana Anžeta Kopitarja, so sicer že izgubljali s 3:0, na koncu pa vseeno zanesljivo slavili.

Že v prvi tretjini je visok zaostanek znižal Austin Wagner, v drugi tretjini je da zadetka za 3:3 prispeval mladi Arthur Kaliyev, v zadnji tretjini pa sta mrežo Anaheima zatresla še Alex Turcotte in Brendan Lemieux. Za končnih 6:3 je z zadetkom v prazno mrežo poskrbel Kaliyev in prišel do hat-tricka.

Vratar kraljev Calvin Petersen je ubranil kar 39 strelov. foto: AP Photo/Kyusung Gong

Pred kralji je le še ena pripravljana tekma pred začetkom sezone. V noči na ponedeljek se bodo še enkrat pomerili z racmani.