Kralji so se spet najedli zadetkov, Kopitar brez učinka

Hokej 6. Okt 202110:27 > 10:28 0 komentarjev
Anže Kopitar Foto: AP Photo/Alex Gallardo

Anže Kopitar je z Los Angeles Kings doživel še drugi zaporedni poraz na pripravljalnih tekmah pred začetkom rednega dela v severnoameriški ligi NHL. Tokrat so bili s 4:1 boljši hokejisti Arizone Coyotes. Štiriintridesetletni Hrušičan je izpustil tri od petih pripravljalnih tekem, na zadnjih dveh pa je bil v postavi, a je še brez točke.

V noči sredo je na ledu prebil 21:30 minute in v tem času na gol nasprotnika sprožil en strel. Edini zadetek za kralje je dosegel Gabriel Vilardi. Po izenačenih dveh četrtinah (1:1), pa so kojoti v zadnji tretjini zabili tri gole in zabeležili še drugo zmago proti moštvu iz mesta angelov v letošnjem pripravljalnem obdobju.

Los Angeles, ki je na zadnjih dveh tekmah prejel kar osem zadetkov in ne blestijo, čakata še dve tekmi proti Anaheim Ducks pred začetkom rednega dela lige NHL, prva bo na sporedu v noči na četrtek, druga pa 10. oktobra.