Ko se vate zažene eden najboljših vseh časov …

Hokej 3. Dec 20218:48 0 komentarjev

Hokejisti Washington Capitals so v noči iz četrtka na petek po kazenskih strelih morali priznati premoč Chicago Blackhawks (3:4). A Alexander Ovečkin, eden najboljših hokejistov vseh časov, si bo tekmo vseeno zapomnil po naletu na nasprotnega branilca Connorja Murphyja.

Na tekmi med Washingtonom in Chicagom je tekla 21. minuta tekme, ko je Murphy na desni strani obrambne tretjine prejel zavrnjeno podajo Jaka McCaba, nato pa je nanj silovito naletel kapetan domačih Alex Ovečkin. Murphy je bil po padcu presenečen, za nekaj trenutkov je obstal, a je nato lahko nadaljeval srečanje. Vse skupaj je sicer povzročilo nekaj vroče krvi med obojimi hokejisti.

Ovečkin naletel na Murphyja

Ob koncu je imel vendarle več razlogov za dobro voljo Murphy, saj je Chicago iz Capital One Arene odnesel zmago po kazenskih strelih. Tretji poizkus pri domačih je zgrešil prav Ovečkin.