Los Angeles po atomskem začetku povsem popustil

Hokej 11. Apr 20226:47 0 komentarjev

Hokejisti Los Angelesa so ponoči izgubili proti Minnesoti s 6:3. Po izjemnem začetku in vodstvu s 3:0 so popustili in zdrsnili na 8. mesto na zahodu.

Kralji Anžeta Kopitarja se bodo še krčevito borili za nastop v končnici lige NHL. Po izjemnem začetku, že v 11. minuti so vodili s 3:0, se je Minnesota zbrala in do konca prve tretjine znižala rezultat na 3:2. Že v 2. minuti druge tretjine je bil rezultat izenačen, do konca drugega dela tekme pa so domačini že vodili s 5:3.

Kopitar je za Los Angeles odigral 19 minut, točk ni dosegel. Ko je bil na ledu, so kralji dobili tri zadetke, zabili pa niso nobenega gola.

Los Angeles je padel na osmo mesto zahodne konference. Po točkah so izenačeni s sedmim Dallasom, ki je tokrat premagal . Za šestim Nashvillom kralji zaostajajo za točko. A končnica še ni zagotovljena. Za vrat jim namreč diha Vegas z dvema točkama manj.